[email protected]

Графік роботи:

пн - пт: 09:00 - 17:00

09100, Україна, Біла Церква., вул. Героїв Небесної Сотні, 2

UA

RU
 • ЗіЗ
 • Одноразова продукція

Одноразова продукція

Одноразова продукція

знайдено: 3 з 3

Сторінка: 1

Бахіли неткані поліпропіленові сині

Артикул: 010012110914

Детальніше
 • Неткані бахіли не ковзають по підлозі, мають досить гарну перфорацію.

  Не тримають воду, тому використовувати їх як звичайні бахіли, неприпустимо.

  Бахіли зручно охоплюють взуття, що дозволяє використовувати бахіли людям з різним розміром ноги.

  Упаковка: 100 шт або 50 пар

  Вага: 4.5 г

  Ціну уточнюйте.
  Під замовлення

  Бахіли полиетиленові

  Артикул: 010012110915

  Детальніше
 • Бахіли поліетиленові сині є основним засобом дотримання санітарно-гігієнічних норм в лікувально-профілактичних і виробничо-промислових установах. Бахіли - це свого роду захисні «чохли», які надягають поверх взуття для запобігання поширенню вуличного бруду у приміщені. Це дуже практична альтернатива об'ємному змінному взуттю: вона не займає багато місця і має дуже невисоку вартість.

  Вони виготовляються з хлорованого поліетилену, а, значить, мають відмінні санітарно-гігієнічні характеристики. При цьому, бахіли з поліетилену дуже практичні і універсальні. Еластична нитка зручно охоплює взуття і дозволяє використовувати бахіли людям з різним розміром ноги.Додатково до зручності та доступності, бахіли дозволяють економити кошти на витратах з прибирання приміщення.

  Вони одноразові, не потребують обслуговуваення  і додаткових дій.

 • Упаковка: 100 шт або 50 пар
 • Довжина: 40 см.
 • Вага: 2.2 г
 • Ціну уточнюйте.
  Під замовлення

  Шапочка неткана «Шарлотка» подв. резинка

  Артикул: 010012110916

  Детальніше
 • Медична шапочка шарлотка – санітарно-гігієнічний засіб, що широко застосовується в медичній та косметологічній сфері. У медицині використовується, насамперед, при маніпуляціях, що передбачають порушення цілісності шкірного покриву. Шарлотки через свої санітарно-гігієнічні якості широко застосовуються на підприємствах харчової промисловості у виробничих цехах.

  Шапочки-берети типу «Шарлотта» мають також гарні пилозахисні, антистатичні властивості і добре пропускають повітря. Шапочка шарлотка медична (гармошка) виготовляється зі спанбонду (спеціальний нетканий матеріал). Він проводиться за допомогою фільєрування розплаву поліпропілену, внаслідок чого і має низьку ціну собівартості. Спанбонд є унікальним матеріалом: він поєднує у собі одночасно легкість та міцність. А найголовніше – це екологічно чистий матеріал, і стійкий до дії лугів, кислот та мікроорганізмів. Надійно облягаючи голову, цей матеріал також здатний захищати волосся. Крім того, завдяки спанбонду шапочка шарлотка має зносо- та термостійкі якості.

  У упаковці 100 штук.

  Ціну уточнюйте.
  Під замовлення

  Сторінка: 1

  Доставка по Україні

  © Valtex 2023

  Валтекс в Facebook